Kocaeli Nakliyat – Yeni İndirim Bildirimleri

By | 2 Temmuz 2019

Kocaeli Nakliyat, firmasının güncel yapısı ile yaptığı aktif hizmetler sizlere her zaman pozitif değerler katar. Bunun ile de kalmıyor, sizlere sürekliliği devamlılığı olan aktif hizmetlerin yönünü belirliyor. Deneyimli uzman kadroların, başarılı alt yapısı ile sizlere düzenli, kaliteli, sistemli, organize işletmeli dayanışma içeren bir nakliyat çalışması sunar.

Kocaeli nakliyat firması
Kocaeli Nakliyat firması

Yeni olarak düzenlediğimiz sistemlerimizden bir diğeri de indirimler, bildirimler ve haber kaynakları kısmıdır. Bu düzenleme içerisinde sizler beklediğiniz hizmetleri alırken, aynı zaman da cebinizden ekstra çıkışlar yapmıyorsunuz. Bunun ile birlikte hatta ekstra memnuniyet, piyasa fiyatının altında rakamlar alıyorsunuz. Bu düzenek sistemleri her zaman sizin yararınıza olacak şekilde düzenlenir. Bu düzenleme işlemi sistemlere girene kadar sizler ile fikir alışverişinde bulunuyor, istek ve taleplerinizi ciddiye alıyor, buna istinaden yeni çalışmaları organizasyonunu kuruyoruz.

Kocaeli Nakliyat
Kocaeli Nakliyat

Kocaeli Nakliyat‘ ın 2019 yılı içerisinde sunduğu en kaliteli ve en hızlı nakliye taşımacılığı hizmeti şehir içi komple yük nakliyesi ve şehirler arası parsiyel yük taşımacılığıdır. Yoğun olarak bu hizmetler tercih edildiği için özellikle de bu hizmetleri kapsayan çalışmalara %35 indirim imkanları getirdik.

Kocaeli Nakliyat- Yeni İndirimler

Kocaeli Nakliyat yeni bildirimler, yeni haberler ve 2018 – 2019 yılını kapsayan hizmetlerin ne zaman sona ereceğini ve 2019 – 2010 hizmetlerinin, kampanyalarının ne zaman başlayacağının haberini, bilgilerini sizler ile paylaşıyor…

Kocaeli Nakliyat Hizmetleri
Kocaeli Nakliyat Hizmetleri

KOCAELİ NAKLİYAT, Türkiye’ nin Marmara Bölgesi’ nin geniş kapsamlı çalışmalarını organize eder. Hizmet başlangıcı bu nokta da devreye girer ve tüm bölgelerimizi kapsar. Şehir içi tüm çalışmalarından başlayıp, Hakkari, Şırnak, Edirne, Kars, Ardahan ve Erzurum’ a kadar uzak, yakın mesafe kavramını ortadan kaldırıyor ve yeni çalışmaların kuruculuğunu yapıyor. Yeni indirimlerden bahsedecek olursak, bu fırsatları ve dayanışma birliğinin sizlere olacak olan artı yönlerini çağrı merkezlerimiz aracılığı ile de almanız mümkündür. Sosyal hesaplarımız, sosyal ortamlarımızdan bizleri anlık takip edebilir, takıldığınız noktalar da ise bizlere telefon numaralarımızdan günü birlik ulaşmanız mümkündür.

Kocaeli Nakliyat, adına yakışır hizmetleri şirketimiz nakliyat Kocaeli firmasından almanız mümkündür. Kusursuz, aksamadan, vakit kaybı yaşamadan uygun bir nakliye firması arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir