Kocaeli Nakliyat, Araçları

By | 2 Şubat 2018

Kocaeli Nakliyat, Araç tanıtım

Kocaeli Nakliyat, kurumsal şirketleri tüm çalışmalarını müşteri memnuniyetleri adına üst düzey bir seviye de sunar. Yapılan tüm taşıma işlemleri basamak halinde ve ilke içi olarak yapılmaktadır. İlke dışı ve yasa dışı hiçbir çalışma olmadan şirketimiz tam belgeli ve kurumsal bir hizmet sunar. Ayrıcalıklı ve kaliteli bir taşımacılık sunan, yönetmeliğimiz sizler için her zaman daha düşünceli ve daha iyi niyetli yaklaşımlar sergilemektedir. Bu hassasiyetimizin temelini de araçlarımızdan başlatmaktayız. Araçlarımızdan memnun kalan her müşterimiz, emin olabiliyoruz ki Nakliyat işimizden de memnun kalacaktır.

Kocaeli Nakliyat, Araçları

Kocaeli Nakliyat, firması olarak hiçbir müşterimizi şartlamıyor, bir noktaya zorla teşvik etmiyoruz. Araçlarımız özenli ve detaylı özelliklere sahiptir, diyerek üzerini kapatıp konuyu değiştirmiyor, daha fazla bilgi veriyor ve bununla da yetinmiyor özel videolar ve tanıtım yazıları paylaşıyoruz. Sır veya gizli tutmuyoruz. Taşıma olunca aracı görürsünüz demiyor, herşeyi peşin peşin bizler sizlere takdim ediyoruz. Birazdan detaylı video akışını paylaşacağız. İçerisinde kendi öz malı araçlarımız, kiralık araçlarımız ve piyasa araçlarımız bulunmaktadır. Bu araçlarımız ile sizlerin sevkiyatlarını gerçekleştiriyoruz.

Kocaeli Nakliyat, şirketleri arasında en hızlı ve en dayanıklı araçlara sahip olan firmamı, en çok tercih edilen firma konumundadır. Marmara Bölgesi’ nde liderlik vasfını taşıyıp, orta halli bir çalışma sunmak, bizlere, vizyonumuza ve şirket profilimize yakışmaz. Bu yüzden tüm Nakliyat işlerinde olduğu gibi sizlere yaklaşımlarımızda üst düzey ve kaliteli olmak zorundadır. Hassasiyet ve şeffaflık ile yürüttüğümüz ve tamamladığımız tüm projelerden sizlere bilgiler veriyor, aşama aşama her konu hakkında sizleri bilgi sahibi yapıyoruz. Bilgi sahibi olduğunuz zaman işler biraz daha değişiyor ve farklı bir bakış açınız oluyor. İşleri, Nakliyat taşımacılığı kısaca sektör içerisinde ne var ise hakim oluyor, buna göre kendinize en uygun firmayı seçiyorsunuz.

Kocaeli Nakliyat, Araç Tanıtımları

Kocaeli Nakliyat, yukarıda ki video içerisinde paylaştığı araçlar ile destekler sunuyor, yine bu araçlar ile yüklerinizi adresten alıyor, adreslere teslim ediyoruz.

Araç Nitelikleri:

  • 1 – 5 arası yaşlar arasında araçları tercih ederiz.
  • Araçlarımızın tümü tam donanımlıdır.
  • Araçlar, tam belgeli ve istif düzenine hakimdir.
  • Araç takip sistemlerimiz ile aktif gece gündüz takip edilir.
  • Araçlarımız sigortalı ve kaskoludur.
  • Araçlarımız Dilovası Nakliyat, kurumsal şirketine ait veya kiralıktır.

Kocaeli Nakliyat, ile sınırsız taşımacılığın ve kalitenin ayrıcalıklarını yaşayın. En ucuza ve en kaliteli taşımacılığı şirketimiz ile farklı şekilde varın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir