Nakliyat Bizim İşimiz

By | 18 Mayıs 2018

Hizmete başlamadan önce ilk olarak sürekli plan ve proje içerisinde olarak önceden ola bilecek sorunların önüne geçerek sorunsuz bir hizmet için gerekli tüm önlemleri almış olduk bu önlemleri kendi kalitemizden ödün vermeden çalışmalarda bulunuyor ve sürekli bizler ile iletişime geçen tüm müşterilerimize en iyi şekilde hizmetimizi sunmuşuzdur. Parsiyel yüklerde yeni bir hizmete adım atarak bir çok değişikliğe gitmişizdir. Bu değişikliklerde sizlerinde istemiş olduğunuz durumlar vardır örnek olarak özel olarak istediğiniz araçlarda başka bir ürün almadan 4.30 metre uzunluk 2 metre genişlikte olan kamyonetleri sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Merkezde ki ofislerimizde bulunan uzman ekip müşteri çalışanlarımız ile yapmış olduğumuz görüşmelerimizin tamamını kayıt altına alarak sizlerin bizlerden istediği özellikte olan aracı en hızlı bir şekilde göndermek için daha fazla çalışmalarda bulunmuşuzdur. Sürekli güncel olarak gelişen araçlarımızda emniyete çok fazla yer vermekteyiz hem ürünleriniz için hemde araç kullanıcısı için tüm önlemler alınmaktadır. Müşterilerimizin ambar firma arayışında olduğu gördükten sonra Kocaeli Nakliyat olarak büyük bir değişikliğe adım atarak hem ambar hem de nakliyat olarak  iki işi bir firma altına toplamış olarak bir ilke imza atmış bulunuyor özellikle ambar işlemlerinde farklı bir yer ayıran ve depolama sistemini tamamen ortadan kaldırmış bulunuyoruz diğer firmalar gibi ürünü teslim altıktan sonra 15 – 20 gün bekletmeden yine aynı nakliyat firması şeklinde olduğu gibi teslimat süresini çok farklı bir boyuta taşımış olduk ambar teslimat süresi tüm Türkiye genelinde 30 saat nakliyat süresi ise 24 saat olarak hedefledik ve bunu gerçekleştirdik. Kocaeli Nakliyat adı altında yaptığımız tüm işlerde sigorta ve kasko bulun durmaktayız. palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs  gibi tüm ürünleriniz de özel olarak sigorta yapmış bulunuyoruz. Sorunsuz ve kusursuz ambar nakliyat taşımacılığı için bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Nakliyat Bizim İşimiz

Nakliyat da ise ağır ve geniş yüklerde yapmış olduğumuz projeli çalışmalarda 1 hafta önceden yol güzergahı ve yol izni alındıktan sonra öncülük yapan araçlarımız tarafından yolun tüm kontrolü gözden geçirilip sağlıklı bir şekilde adresinize teslimatını gerçekleştirmekte bulunuyoruz. Bizlere verdiğiniz bilgilere göre 10 teker 40 ayak tır ve lowbet yönlendirmekteyiz. Hassasiyet ve memnuniyet açısından her konuda en iyi şekilde hizmet sağlamak için gece gündüz durmaksızın çalışmaktayız. Sizler için en iyi nakliyat firması  Kocaeli Nakliyat olarak ve bu ayrıcalığın sizlerde farkına vararak rahat bir hizmetin tadını çıkartın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir