Sayfamıza Hoşgeldiniz

Nakliyat sayfamıza aynı zaman da ambar tanıtım sayfamıza hoş geldiniz. Bu tanıtım yazımızda şirketlerimiz hakkında detaylar aktarırken, aynı zaman da sizlere taşımacılık faaliyetlerini nasıl ilerlettiğimizi bu alandaki başarımızı göstereceğiz. Tanıtımların hızlı ve profesyonel gerçekleşmesi şirketimiz tarafından tasarlanmıştır. Kocaeli hattının tüm nakliyat ve tüm ambar hizmetleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Nakliyat ve Ambar Hizmetleri

Şirket alt yapımızda bu zamana kadar sadece nakliyat yük taşımacılığı bulunuyordu. Teknoloji ve zaman ilerledikçe özellikle il olarak büyük gelişimler gösterdik. Bulunduğumuz konum gereği hem üretimde hem de tüketimde ciddi artışlar meydana geldi. Bu da hali ile bu bölge de bir nakliye şirketine bir de ambar şirketine ihtiyaç meydana getirdi. Bugüne kadar nakliye ihtiyaçları firmamız tarafından giderildi. Bir de ambar firmasına ihtiyaç vardı. Biz firma olarak üzerimize nakliye sıfatı ile yaptık.

Nakliyat

Kocaeli Nakliyat

Ambar firmasına da gerek vardı. Biz meydana ambar olarak çıkmadık. Farklı firmalar yer aldı. Yeterli olmadı, bazıları ise kurumsal olmadan iş yapmaya başladı. Bu durumdan müşterilerimiz çok şikayetçi olunca, soluğu ofislerimizde aldılar. Bu zamana kadar hiçbir müşteriyi geri çevirmedik. Fikirlerini dinler, yapabileceğimiz görevi yerine getiririz. Bizden ambar talepleri istediler. Bu zamana kadar bu işlemi yaptık ama nakliyat alanında da zirvedeyiz. Başarabilir miyiz, gibi birçok düşünce ile karşılaşırken, müşterimiz komşu ülkelere kadar araçlarınız yüklerimizi taşıyor ve iki iş gününe bunu başaran firmasınız, ambar size çok daha kolay gelir.

Müşterimiz ofislerimizden ayrılırken, proje çalışanlarımız ile bunu kaleme, projelere aldık. Bunun için bir ekip ve aynı zamanda özel araçlar gerekli olduğuna kanaat getirdik. Başarı için işin en ince ayrıntısına kadar indik. En hassas noktasından başladık. Ekipleri bir araya topladık. Piyasadan özel ambar araçları tedarik ettik ve ayrı bir garaj tesis ettik. Artık ilk işimizi gönderme vakti gelmişti. Web sayfalarımızda artık hem nakliyat hemde ambar tanıtımları yapıyorduk. Takipçilerimiz biraz şaşırdı ve biraz da mutlu oldular. Artık nakliye için ayrı, ambar için ayrı firma arayışına girmeyeceklerdi. Kocaeli Nakliyat, olarak başarmanın verdiği mutluluk ile nakliye deki başarımızı ambarda da göstermeye devam ediyoruz. Bizler artık sadece Kocaeli Nakliyat, firması değil Kocaeli Nakliyat Ambarı, firmaları olarak da sektör içerisinde görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir