FİRMAMIZ

Kocaeli Nakliyat Ambarı

KOCAELİ NAKLİYAT, şirketimiz Marmara Bölgesi’ nde hizmet sunan kurumsal bir Nakliyat firmasıdır. Kurucusu ve yöneticisi aynı şahıs üzerine olan firma tüm özelliklere sahip bir vaziyette hizmet ve görev almaktadır. Tüm projeler için en uygun donanımlara sahip olan şirketimiz, en iyisi için sizler ile  bir arada olmaktan gurur duymaktadır. Her yük için en iyi donanım ve ekiplere sahip kurumsal şirketimiz, tüm özellikleri ve tüm çalışanları ile hizmetinizdedir. Sizlere şirketimiz, araçlarımız ve tüm çalışanlarımız hakkındaki detaylı bilgiyi bu makale üzerinden paylaşacağız.

Kocaeli Nakliyat, Firmamız

1994 Yılında kurucusu Hüseyin ELEN tarafından dizayn edilen ve donatılan bu şirket en iyi hizmetler ve farklı çözümler ile sizlere farklılıklar oluşturmaya devam ediyor. Kurucu ve takipçisi tek bir şahıs olması, işlerin daha düzen ile ilerlemesine sebebiyet verir. Tüm işlevi bir kişinin organize etmesi farklı, birçok kişi ile dağınık yapılması daha farklıdır. Bir kişinin yönetmesi her zaman daha sağlıklı olmuştur. Nedeni ise, A’ dan Z’ ye tüm bilgiler bir şahıs da toplanınca, takılma ve duraksama olmadan işlevler ilerler.

Kocaeli Nakliyat

KOCAELİ NAKLİYAT, bu tür çalışmalar da sorumluluğu ve yetkiyi bir kişiye devreder ve bu kişi üzerinden tüm çalışmaları yönetir. En iyisinin ve en sağlıklısının her zaman bu olduğu yönünden eminiz ve hiçbir şüphemiz de bu yön de yoktur. En iyi yaptığımız işler diye bir sınıflandırma yapmıyor, sizlerin istediği ve tüm talepleri bizler en iyi şekilde tamamlıyoruz. Hiçbir zaman uzak, yakın demeden, Türkiye‘ nin 81 il için düzenlediğimiz bu faaliyetler, taban fiyatlar ile artık ulaşabileceğiniz ve erişebileceğiniz noktadır. Hizmet noktalarımızı ve müşteri zincir ağımızı her zaman geniş tuttuk ve hizmet departmanlarımızı bu hizmet adına geliştirdik ve genişlettik. Sizlerin her alanda bizlere ulaşmasına dikkat ettiğimiz en büyük unsur, sizlerin değerleri ve memnuniyetleridir. Kaliteli bir taşımacılık ne gerektiriyor, ise kendi kadromuza dahil ediyoruz. Üst düzey çalışmalar, kaliteli hizmetler ve yardımcı danışmanlarımız ile tüm gün aktif hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Kocaeli Nakliyat, Hakkında

Şirket olarak sadece Ambar departmanı geliştirmiyor veya Nakliyat departmanı geliştirmiyor, ikisini bir çatı altında tutuyoruz. Bu hizmetlerimiz aracılığı ile sizlere KOCAELİ NAKLİYAT AMBARI, departmanını sunuyoruz. Nerede olursanız olun, Türkiye’ nin her noktasına tüm gün vardığımızı unutmayın. Hizmetlerimiz ve araçlarımız artık 2018 yılının teknolojisine uygun olmaktadır. Bu uygunluk ve kaliteli taşımacılık sizlerin de beğenileri ile artık bir üst nokta da yerini almaktadır. Son teknolojiden faydalanan departmanlarımız, yükleriniz için tüm mükemmel özellikleri bir araya getirdi. Sizlerin bu erişimi kolay hizmet ağına ulaşmanız artık çok kolay. Tüm işlevleri bizler hazırlıyor, bizler tamamlıyoruz, sizlere sadece telefon ile bizlere ulaşmayı bırakıyoruz.

Kocaeli Nakliyat, ile sınırsız hizmetin farkını yaşamak için yapmanız gereken tek işlem, bizlere ulaşmaktır. Tüm gün tam zamanlı hizmetler için bizlere ulaşabilirsiniz.