NAKLİYAT HİZMETLERİNDEN % 50 BİZDEN

Kocaeli Nakliyat, şirketimizin etkinlikleri ve avantajları hız kesmeden devam ediyor. 2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da bu etkinliklere devam ediyoruz. Hız kesmiyor, ara vermiyor tüm gün tam zamanlı hizmetlerimiz mevcut konumdadır. Sizlere bambaşka bir hizmetin ayrıntılarını anlatacağız. Bu hizmetimiz sizlere farklı bir noktaya getirecek ve sizleri mutlu edecektir. Bu kampanyamız sizlere beklediğinizden de üst seviye de bir fark katacaktır. %50 Kampanyası ciddi ve büyük bir rakam olmaktadır. Bizler bu ciddi ve özel kampanyayı sizlere sunmaktan gurur ve mutluluk duymaktayız. Kampanya hakkında detaylı bilgiye web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Nakliyat Ücretlerinin %50 Oranını Bizler Karşılıyoruz

Kocaeli Nakliyat, giriş metninde de bildirdiği üzere başlıktan da aşikar olduğu üzere sizlere ciddi bir kampanyayı 2018 yılı itibari ile sunmaya başlamıştır. Komple ve parsiyel yükleriniz, hatta yükleriniz ne olursa olsun bu indirime dahil olmaktadır. Yüklerinizi yarı maliyete taşıyor olacaksınız. 500 tl lik bir nakliyenin sadece 250 tl sizler ödüyorsunuz, geriye kalan kısmını şirketimiz Kocaeli Nakliyat karşılıyor. Sektör içerisinde bulunan şirketler gibi değil, sadece İzmir, Ankara, Erzurum istikametleri için değil, tüm Türkiye için geçerli olmaktadır. Bizler kampanyalar düzenlediğimiz zaman evrensel bir kampanya sunarız ve bu kampanyadan herkesin faydalanmasını sağlarız.

Nakliyat ücretlerinin %50 ile ilgilenen şirketimiz bu hizmeti bile yeterli bulmuyor, daha fazla ne yapılır ve yapılması gerekenler nelerdir, hepsinin araştırmasını ve geliştirmesini yapmaktadır. 2018 Yılı sadece bu çalışma ile geçecek diye bir kural yok, araştırmalar ve geliştirmeler her gün devam ediyor ve sizlerin önüne her an bambaşka bir hizmet inanamayacağınız bir fiyata çıkabilir. Bu zamana kadar her zaman için geçerli olması gereken çalışmaları yaptık ve yapmaya da devam ettik. Biten projemiz ne olursa olsun, asla hız kesmedik ve devamını getirdik. Şirketçe bizler her zaman sizler için üretiyor ve faaliyete geçiriyoruz. Sizler için en uygun hizmeti düşünüyor ve düşünmek ile kalmıyor, bu düşüncelerin tamamını faaliyete geçiriyoruz. Hizmet danışmanımız ve aynı zaman da insan hakları kaynağı genel koordinatörü olan Kadir TAKA, tüm yaptırımlarınızı en ince ayrıntısına varana kadar takip ediyor ve güncel tutuyor. Bizler bu işin bilincinde ve farkındayız. Bu yüzden işlerimizin tümünü en ince detayına varana kadar işliyor, bu halden sonra sizlere takdim ediyoruz.

Makale sonuç bölümünde sizlere araçlarımızı aktaracağız ve araçlarımızın içerisinde olduğu görsellerin paylaşımlarını yapacağız. Bu paylaşımlar ile sizlere daha fazla bilgi ve görsel destekler sunacağız. Yaptığımız her işin bilincinde olmanız firma seçimi konusunda sizlere çok yardımcı olacaktır.

KOCAELİ NAKLİYAT – Gebze Nakliyat Araç Ortaklığı Tanıtım Videosu

Kocaeli Nakliyat, yukarı da ki görsellerden sizlere videolu aktarım yapmaktadır. Sizler de videomuzu takip ederek, daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kocaeli Nakliyat Araçları:

Kocaeli Nakliyat Ambarı

Kocaeli Nakliyat Firmaları

Kocaeli Nakliyat Hizmet Noktaları

Kocaeli Nakliyat, Hizmetleri

Kocaeli Nakliyat

Nakliyat Ambarı

KOCAELİ NAKLİYAT, yukarı da ki piyasa araçları ve kendi araçları ile tüm gün sevkiyatlarınızı gerçekleştirmektedir. Sizler de bizim ile ayrıcalıklı ve sigorta güvencesi ile taşıyabilirsiniz.